Dvě videa Alana Wakea

- 3. 12. 2007 Po 18:08 - komentáře

Dnes mám pro vás 2 už postarší videa. Našel jsem je, když jsem po dlouhé době brouzdal na stránce youtube. První video je rozhovor z GRTV. Ana Fugl se vyptává produkčního z remedy Lasse Seppanena. Pokud rozumíte anglickému jazyku, neváhejte a klikejte – GRTV rozhovor .

Druhé video je pouhý (jistě již několikrát okoukaný) trailer s jinou hudbou v pozadí.

Nová anketa a starý scan

- 16. 11. 2007 Pá 18:07 - komentáře

Po dlouhé době je tu nějaká ta aktualita. Ve staré anketě jasně vyplynulo, že vám na grafice moc nesejde. Zato hratelnost je důležitá a s tím jedině souhlasím! Děkuji za hlasování. Přece jenom hlasů už bylo dost a tak jsem pro vás připravil novou. Na stránku jsem také přidal nový scan, který jsem vyfotil ze starého článku v novinách 24 hodin. Přesné datum článku je čtvrtek 11. října 2007. Mrkněte se a omlouvám se za malou kvalitu, ale text bez větších problémů přečtete. 

Wallpapery a sucho

- 26. 9. 2007 St 18:05 - komentáře

Další příděl 2 pěkných wallpaperů, které jsem našel na stránce alan-wake.de! Autorem je VampyX. Jinak o AW je momentálně naprosté sucho. Je to možná marketingový tah tvůrcu, protože už vypustili moc informací a hra pravděpodobně výjde až v 3. čtvrtletí roku 2008. 

Další sekce, 1 wallpaper, 4 screeny Alana Wakea

- 3. 9. 2007 Po 18:04 - komentáře

Nová sekce nese název Fan screenshoty. V podstatě to samé jako u wallpaperů, ale tohle budou screeny, které natípáme ve hře až ji sami budem hrát, nebo přímo z traileru. Pro začátek jsou ty připravené 4 screeny a jeden wallpaper. 

Zdokonalení webu Alan Wake

- 31. 8. 2007 Pá 18:03 - komentáře

Aby se vám web více líbil a vše bylo co nejlíp provedené, tak jsem zavítal na jednu diskusi a hned je tu pár změn.

  • Zvětšení písma z důvodu lepší čitelnosti
  • Ztučněné odkazy v liště (v logu)
  • Klikací logo
  • Title na každé stránce podle obsahu

Ještě dnes pro vás připravím novou sekci!