Obohacení downloadu a přepsání sekce

- 30. 8. 2007 Čt 18:03 - komentáře

Tato sekce je vytvořená pro přehled a ukázku hudby. To samé najdete i v sekci hudba v infu, ale ve stahuj přibudou další instrumentály. Pokud je seženu. Mimochodem, přejmenoval jsem sekci download na stahuj aby ty všechny názvy byly české.

Teorie o dopravě v Alan Wakeovi

- 8. 4. 2007 Ne 18:00 - komentáře

Asi na 3 screenshotech je vidět bezínová pumpa. Myslíte, že bude nutnost tankovat, nebo je snad pumpa obyčejný doplněk exteriéru? Dále byl spatřený vlak a lodě. Bude se moct ovládat? Na tyto otázky prozatím nemáme odpověď. Další otázka je, jak si auto, nebo třeba dodávku opatříme. Je skoro jisté, že auta se budou moct normálně zničit (lehce poničený jeep). Mrkněte se na obrázek a všimněte si odlétávající kapoty. Jestli se nám tedy zničí auto, můžem si koupit nebo ukrást jiné? Nevíme, ale mohli bysme si ho klidně opravit – mrkněte na chlápka vzadu co se zabíva motorem (pumpa). Zde je zase obrázek ve kterém je tabulka, na které jsou možná ceny starých aut ke koupi (ceny), takže je přece jenom možnost koupě auta, jenže kde na to auto vezmete? Ve hře nejspíš nebudete mít čas na vydělávání, když na vás má spadeno temnota. Počkejme si tedy na další informace od autorů.

Něco o vydání

- 4. 4. 2007 St 17:59 - komentáře

Už alespoň víme, že hra v březnu tohoto roku nevýjde :). Na internetu byly spousty fámů o očekávaném vydání, ale pravda šla stranou. Takže? Oficiální zpráva nevyšla. Jediný zdroj, který o tom něco napsal byl oficiální Xbox magazín. Ten pravil, že hra nevýjde dřív než v roce 2008. Ale máme tomu věřit? Určitě se alespoň přiblížili datumu. Dále přišel Xzone a jeho nový design. Dal jsem vyhledat „Alan Wake“ a tam pro změnu bylo napsáno – Vánoce 2007. Co to pro nás znamená? Víme v podstatě jen, že hra výjde někdy na přelomu roku 2007/2008. Budeme tedy dále čekat na info od samotných tvůrců.

Rekonstrukce webu Alan Wake

- 17. 3. 2007 So 17:58 - komentáře

Milí návštěvníci,
Je to už pár měsíců co se vypustil do hlubin sítě můj web. Snažil jsem se aktualizovat co se dá. Postupem času ubývalo informací o hře a já přesto dával na web každou vyhledanou „kravinu“. V tomhle období nemám ani ty kraviny. Proto jsem si pro vás přichystal něco nového i s obsahem. Takže k věci! Určitě jste si momentálně všimli, že web oplívá novým designem. Snažil jsem se ho dotáhnout až do úplného konce a myslím že se k němu alespoň blíží. Web je přehledný, luxusnější a má i nové tzv. funkce (například se mrkněte na videa nebo do galerie). 

Zdrojový kód 

 • Kód prošel spousty změn!
 • Přehlednější
 • Validnější + css kód (jen pár drobných chybek)
 • Pokročilejší


Funkce a ovládání

 • Na stránce je hlavní lišta zapuštěna do loga. Je tam pět základních sekcí, které se dále dělí na podsekce (ty najdete v levém menu). Videa stánete po kliknutí na obrázek diskety. Galerie je luxusnější a přehlednější. Nyní u každého obrázku vidíte název a rozlišení. Je toho spousty, takže si udělejte chvilku a celé si to tu prohlédněte. 


Příděl obsahu

 • Většina sekcí byla lehce upravena, některé i trochu více do detailu.
 • Budou přibívat články, jen téma byste mi mohli poradit.
 • Vylepšena sekce o technologiích
 • Nová sekce Dopravní prostředky
 • Nová sekce Hudba
 • Nová sekce Příběh
 • Nová sekce Postavy
 • Nová sekce Svět v AW
 • Nová sekce Zbraně a výbava

Přeji pěkné brouzdání po webu.

Pomoc a fórum

- 1. 2. 2007 Čt 11:21 - komentáře

Hra už zanedlouho bude k dostání v obchodech a já bych vás ještě před startem rád o něco poprosil. Dokud hra nebude v obchodech, chtěl bych shromáždit co nejvíce infa, meteriálu a prostě všeho možného. Proto vás prosím o pomoc. Sám nestíhám hledat na internetu všechna šustnutí a nové obrázky. Byl bych rád, kdyby jste mi posílali na mail vše co najdete – obrázky, wallpapery, info, články atd… Pokud vás hra zajímá a zároveň navštěvujete tento web, tak v tom nevidím problém. Sami byste se podepsali na zlepšení stránek a já bych vás rád zapsal do sekce redakce. Pokud máte zájem pište mi na mail – mirek.adamek@centrum.cz. Pokud to chcete vyřídit rychleji, napište mi na icq – 315–743–732. Předem děkuji. A mimochodem, pokud mi výjde jedna dohoda, tak spustím nové fórum. Postupně vás o všem budu informovat.